Now that you’re off the jumbo frosh meal plan and have your own kitchen, or have returned to campus from a land of cheaper food, you may be struggling to justify paying obscene prices for staples like Cheerios ($6 for a box?!) or favorites like avocados ($2.99 at Westside and MoWill). We’re in the same […]
Rachel Hendrix—The Story Of A Rich, Old, White Woman Who Thinks She’s Special
December 11, 2025Cooking With Bwog: Muddy Buddies
December 11, 2025Field Notes: Finals Edition
December 10, 2025It’s December But I Still Have 99 Meal Swipes
December 4, 2025